TR EN

WING İSTANBUL

Taşınmak...
Düşündürücü değil mi?

Belki yurt içi ev taşımacılığına ihtiyacınız var, belki yurt dışı...
Kim bilir belki ofisinizi taşımanız gerekiyor.

Her biri ayrı iş, ayrı uzmanlık. Sizi anlıyoruz ve gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayacak hizmetler geliştiriyoruz.

Mesela bu yüzden her yıl onlarca şirket, yüzlerce aile, yeni iş anlaşmaları, sporcu transferleri, yeni yaşamlar, yeni başlangıçlar çalıyor kapımızı.

Bazen yurt içi ev taşımacılığı konusunda yardımcı oluyoruz, bazen yurt dışı ev taşımacılığı. Dünyanın bir yerinden, bir başka yerine yalnızca evlerini değil, hatıralarını, kıymetli eşyalarını, sevdiklerini yani özetle yaşamlarını taşıyoruz.

Ofis taşımacılığında da her zaman yanınızdayız. Tüm bu süreçte işinizi, yatırımınızı, emeğinizi, hayallerinizi taşıdığımızın farkındayız.

Biz tüm eşyalarınıza birer sanat eseriymiş gibi yaklaşıyoruz. Bu titizliğimiz sayesinde aynı zamanda sanat eseri ve müze taşımacılığı da yapıyoruz.

Yaptığımız bu. 1993 yılından beri binlerce aileyi yeni yuvalarına, işinizi yeni adresine, kıymetli sanat eserlerini dünyanın bir yerinden başka bir yerine taşıyoruz. Herkes için zor ve riskli olan taşınma işlemini kolaylaştırıyor, rahatlatıyor, riskleri görünmez kılıyoruz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, uluslararası çözüm ortaklarımız, uzmanlığımız ve özel paketleme sistemlerimizle hiçbir şeyi düşünmeden taşınma imkanı sunuyoruz.

Dünyanın herhangi bir noktasından bir başka noktasına. Ülke içinde ya da dünyanın diğer tarafında. Yeni adresiniz neresi olursa olsun, görevimiz bize emanet ettiğiniz her şeyi güvenle yerine ulaştırmak. Her zaman bekleriz.

Düşünmeden taşınmak ister misiniz?